Jak działamy ?

Zobacz jak działamy i jakie to proste!

Zobacz jak łatwo uzyskać zwrot środków!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin. Podczas rozmowy będziemy potrzebowali informacji na temat kredytów. Przydzielony dla Ciebie specjalista zaopiekuje się Twoją sprawą od A do Z, wyjaśni wszystko oraz odpowie na wszelkie pytania.

AKCEPTACJA I PODPISANIE UMOWY

Po zaakceptowaniu wysokości kwoty do zwrotu, wygenerowana zostanie umowa (odkupienie praw do spłaconych kredytów). Umowę w formie PDF wysyłamy do Ciebie na e-mail lub wysyłamy kuriera z umową papierową.

ODESŁANIE UMOWY

Umowę należy podpisać i przesłać do Nas skan lub zdjęcie, wersję papierową natomiast wysłać do nas pocztą lub kurierem. Kiedy otrzymamy podpisane przez Ciebie dokumenty, przekazujemy ustaloną kwotę zwrotu do wypłaty. Praktycznie po podpisaniu umowy mogą Państwo zapomnieć o całej sprawie i cieszyć się uzyskaną gotówką.

WYPŁATA

WYPŁATA NA TWOJE KONTO W 24 GODZINY -Pieniądze ze zwrotu prowizji pojawią się na Twoim koncie w ciągu 24 godzin, od chwili otrzymania przez nas podpisanych dokumentów. Zwrot prowizji, który przyjdzie na Twoje konto to pieniądze wolne od podatku i nie trzeba nigdzie ich zgłaszać w US ani nigdzie uwzględniać w PIT-ach.